Oblečení
Fulltext
Doprava zdarma
Při objednávce nad 3000 Kč včetně DPH dostanete od nás dopravu zdarma!
Tabulka velikostí
Partneři

Reklamace

Není-li prodávaná věc při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou nebo vyskytne-li se u zakoupeného zboží vada, může kupující u prodávajícího uplatnit své právo z odpovědnosti za vady zboží.

Případné reklamace se budeme snažit vyřídit k Vaší spokojenosti přímo s Vámi dohodou a v souladu s platným právním řádem České republiky.

Kupující je povinen po doručení zboží a jeho převzetí ihned zboží prohlédnout, aby zjistit případné vady nebo poškození. Případné zjištěné vady a poškození je kupující povinen bezodkladně ohlásit naší firmě. Za vady způsobené přepravcem ručí smluvně přepravce.

Odstranitelné vady
Za odstranitelné vady se považují takové vady, kdy jejich odstraněním neutrpí vzhled, funkce a kvalita výrobku a oprava může být provedena řádně a ve stanovené lhůtě. Lhůta pro odstranění vady nesmí přesáhnout 30 kalendářních dnů . Posouzení charakteru vady přísluší prodávajícímu.V případě vady odstranitelné má zákazník právo na výměnu zboží nebo odstoupení od smlouvy pokud : reklamace nebyla vyřízena do 30ti dnů od jejího uplatnění a nedošlo k jiné dohodě.

Neodstranitelné vady
Za neodstranitelné vady se považují takové vady, které nelze ve stanovené lhůtě beze zbytku odstranit a které brání tomu, aby výrobek mohl být řádně užíván.
Jde-li o neodstranitelnou vadu může kupující požadovat:
výměnu zboží za jiné bezvadné nebo odstoupit od kupní smlouvy –kupující vrátí vadné zboží a obdrží zpět kupní cenu.
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Záruka se vztahuje pouze na prokazatelné výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na
  1. vady vzniklé běžným používáním a opotřebením
  2. provozováním výrobku pro jiné účely a podmínky, než je uvedeno od výrobce
  3. vady vzniklé nesprávným skladováním a nevhodnou údržbou
  4. v důsledku jakéhokoliv poškození uživatelem či třetí osobou nebo jiného nesprávného zásahu, popřípadě v důsledku působení vyšší moci

Jak postupovat při reklamaci
  1. informujte nás o reklamaci mailem, telefonicky nebo písemně
  2. zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu: FEMOS Hronov s.r.o., T.G. Masaryka 24, 549 31 Hronov
  3. do zásilky uveďte oznámení o závadách , které musí obsahovat : jméno kupujícího, jeho adresu, e-mail, číslo objednávky, podrobný popis závady a způsob, jak závada vznikla.
  4. v důsledku jakéhokoliv poškození uživatelem či třetí osobou nebo jiného nesprávného zásahu, popřípadě v důsledku působení vyšší moci

Řešení sporů
Ve sporech vzniklých rámci reklamačního řízení rozhoduje soud.


Tento reklamační řád nabývá účinnosti dnem 01.11.2008
Provozováno na systému www.kbshop.cz ©2008 - 2018, rájoblečení.cz Mapa stránek
Oblečení Dámské spodní prádlo Erotické prádlo Podprsenky Kalhotky Župany Noční košilky Digi TV Záclony Pneumatiky a disky Fitness a kulturistika Plavky Plavky Livia Corsetti Dámské spodní prádlo Ubytování Český Krumlov Erotické prádlo Erotické prádlo Plavky Kontaktní čočky - Kontaktní čočka.cz Moto oblečení Dámské spodní prádlo Svatební šaty
Registrace Obchodní podmínky Reklamace O nás Kontakt
Váš košík obsahuje 0 položek, objednávku můžete potvrdit zde.
Zákazník: nepřihlášen (přihlásit se)